Пиян шофьор блъсна кола и избяга
10:44, 29 юли 15
25
634
Шрифт:
На 28 юли около 19.35 часа по пътя от Стара Загора към Хасково 52-годишният М.М. от с. Бял извор, управлявал лек автомобил "БМВ 325". В землището на село Тракия той застигнал и блъснал отзад движещият се в същата посока лек автомобил "Митсубиши Каризма", управляван от 45- годишен мъж от Димитровград.
Вследствие на катастрофата са причинени материални щети по двата автомобила, няма пострадали. Вместо да остане на място, М.М. напуска местопроизшествието. По-късно е намерен от полицаите.
При направената проба за алкохол, дрегерът отчел 2.40 промила. На пияния водач е издаден талон за медицинско изследване, съставен му е и акт за нарушение.
М.М. е задържан за срок до 24 часа в Първо районно управление и срещу него е образувано бързо производство, уточниха от полицията.
Последни новини

Вземете Huawei Watch 5 с до 300 лв. отстъпка от А1 и Extra SIM без такса за първите 6 месеца
15:22, 04 юли 25 / А1
Връщане в училище: как търговците се подготвят за един от най-силните сезони в годината
17:20, 03 юли 25 / Свят
Лятна селекция 5G смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
13:14, 03 юли 25 / А1
Добави коментар