Две бариери затапиха "Южен полъх", хората излизат на протест
10:56, 23 сеп 15 / Любопитно
25
677
Шрифт:
Припомняме, че в края на месец юли т.г. Община Пловдив издаде заповед за премахването на незаконната бариера на "Южен полъх". След това съоръжението бе отстранено, но преди 2 седмици жителите на комплекса са изненадани с 2 нови бариери.
"Караилски и Йосифов явно демонстрират чувство за ненаказуемост", заяви Димитров. По думите му жителите на комплекса даже са били обиждани, наричани са крепостни селяни и са съветвани да си ходят в "тръните".
Димитров каза още, че хората от "Южен полъх" не могат да търпят това беззаконие и са решени да излизат през ден да протестират. Днес от 18.30 ч. жителите на комплекса ще се съберат пред сградата, за да изразят огромното си възмущение и гражданска нетърпимост. За следващата седмица вече са планирани нови протести за дните вторник и четвъртък.
Още от „Любопитно“
Последни новини

А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Умен старт на новия семестър – водещи смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
19:02, 11 сеп 25 / А1
Най-новите продукти на Apple – скоро в А1
18:28, 10 сеп 25 / А1
Добави коментар