Група “Аналгин” с концерт в Шумен
10:26, 25 ное 15 / Култура
25
736
Шрифт:
Рокаджиите от “Аналгин” ще забият от 19.30 ч. в събота на сцената на “Танцувалната зала” в Младежкия дом.
Концертът е част от националното турне на групата и от серия концерти за представяне на нова българска рок музика организирани от СНЦ “Грийн Рок Тийм“.
В Шумен музикантите ще представят последния си албум.
Подгряваща група на рок шоуто ще бъде “Out of tune”, която тази година бе сред финалистите на фестивала „Силата на Рока 5“, организиран от Милена Славова.
Билетите с цена 9 лева могат да бъдат закупени от мрежата на EVENTIM или на място преди концерта.
През 1999 година вокалистът на група “Ахат” Звездомир Керемедчиев събира своя банда и я нарича “Аналгин”.
В момента там свирят китаристите Стефан Стефанов, Камен Граховски, басист е Георги Кюркчиев, на барабаните е Алекс Лазаров, а вокалист – Звездомир Керемедчиев, който изпя с “Ахат” култовите за българския тежък рок парчета “Черната овца”, “Земя на слепци” и “Походът”.
Последни новини

Защо инвеститори като Лидия Бозарова насочват вниманието си към Baicului
13:01, 23 апр 25 / Свят
„Мики 17“ – научнофантастичният шедьовър на Бонг Джун Хо, вече в A1 Видеотека на A1 Xplore TV
12:56, 23 апр 25 / А1
През великденските празници работното време на магазините на А1 ще бъде променено
19:05, 18 апр 25 / А1
Добави коментар