Турция спря руски сайт заради Путин
13:17, 15 апр 16 / Свят
25
303
Шрифт:
Путин определи управлението му като неадекватно, защото не се взимали мерки срещу разпространяващия се тероризъм. Освен това той допълни, че турският народ е миролюбив и не гледа с лошо око на руснаците, но Ердоган се опитвал да развали тези отношения.
Главният редактор на „Спутник“ в южната ни съседка Махир Бозтепе разкри пред „Ройтерс“, че се е свързал с регулаторния орган в страната да поиска обяснение за действията на управляващите.
Международните медии определиха този ход на Ердоган като задълбочаване на кризата в отношенията между двете страни, които са обтегнати след свалянето на руски самолет от турските военни в края на ноември миналата година.
Още от „Свят“

Когато усмивката казва повече от думите
17:50, 20 авг 25 /
Поредицата "Прислужницата" на Фрида Макфадън: Защо целият свят е обсебен от тези психотрилъри?
19:40, 15 авг 25 /
Забраняват се свръхнаситени с никотин рискови продукти
12:29, 24 юли 25 /
Грижа за домашния любимец: 10 полезни съвета
17:30, 23 юли 25 /Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар