Международен кулинарен фестивал тръгва от Стара Загора
10:10, 16 апр 16
25
504
Шрифт:
Той е част от инициативата „Мислиш си, че познаваш България!?“, която през миналата година популяризира страната ни като туристическа дестинация сред родните туристи. Тя е подкрепена от Министерството на туризма, 18 чуждестранни посолства у нас, GTC България, Кулинарна Академия HRC, Международен женски клуб.
Кампанията започва на 12 май в Стара Загора. Очаква се да се съберат събере по едно и също време кулинарните традиции, обичаи и многообразието на културите на света. По време на фестивала, пред представителите на дипломатическите мисии и други гости от национални и международни организации и потенциални инвеститори ще бъде представен икономическият, туристическият и инвестиционен потенциал на регион Стара Загора.
Регионални партньори на проявата са Община Стара Загора, Търговско-промишлена палата и Агенцията за регионално икономическо развитие.
Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар