Комисия отхвърли антикорупционния закон на Кунева
19:05, 12 май 16 / Политика
25
407
Шрифт:
Текстовете вече веднъж бяха отхвърлени от пленарната зала през 2015 г., но после бяха редактирани и внесени отново. Самата Кунева неколкократно намекна, че приемането на закона й е свързано с продължаващата подкрепа на “Движение България на гражданите” за кабинета.
Председателят на комисията Валентин Николов (“Патриотичен фронт”) изрази десетки забележки към предложения законопроект, като даже заяви, че има текстове, които няма да са ползва за борбата с корупцията, а даже напротив. Методи Андреев (ГЕРБ) също разкритикува остро текстовете.
Въпреки това Кунева настоя, че би било хубаво законопроектът да бъде подкрепен на първо четене в зала, въпреки забележките.
Още от „Политика“

Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /
Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /
Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /
Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини

А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар