Митьо Очите е в стабилно състояние, бургаската болница е отцепена от полиция
22:50, 08 юни 16
25
420
Шрифт:
Според източници на Topnovini.bg стрелбата е възникнала като следствие на размяна на удари при разправия в заведение "Фор Ю".
Пред болницата в Бургас са и близки на Очите, съобщи репортер на Topnovini.bg.
Голямата дъщеря на Желязков – Станислава, е помолила за съдействие полицията да не се допускат медии в близост до нея и семейството им. Спецчасти са блокирали подстъпите до входа на Спешното отделение на разстояние около 30 метра и не дават никой да премине.
Припомняме, че Очите беше прострелян при стрелба в района на дискотека „Айсберг“ тази вечер малко преди 21,00 ч. Ранен е един от неговите охранители. Друг е загинал, като трупът му още е в Слънчев бряг.
В момента районът на инцидента е отцепен от полиция. Извършват се следствени действия.
Последни новини

А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар