Мъж загина при тежка катастрофа край пътен възел Белокопитово
21:25, 05 сеп 16
25
469
Шрифт:
На място са изпратени екипи на „Пътна полиция”, Пожарната и Центъра за спешна медицинска помощ, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
По първоначални данни лек автомобил „Фолксваген Туран”, управляван от 64-годишния А.Б. от София и движещ се в посока Варна, е навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил в „Пежо 605 ”, шофирано от 55-годишен мъж от Търговище. Водачът на лекия автомобил „Пежо” е починал на място.
В МБАЛ- Шумен са откарани пътниците от „Пежо”-то - 19-годишна жена от Търговище, която е с фрактура на таза и травма на корема, 24-годишен мъж от Търговище с фрактура на ляв крак и травма на корема, и 56-годишна жена от Търговище с фрактури на четири ребра вляво, като и тримата са настанени за лечение в ОАИЛ.
В болницата е откаран и шофьорът на „Фолксваген”-а, който е с фрактура на ляв глезен. Взета му е проба, но не е отчетено наличие на алкохол.
Извършен е оглед. По случая е образувано досъдебно производство.
Последни новини

А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар