От януари въвеждат платеното паркиране в Пловдив
18:48, 02 ное 16
25
464
Шрифт:
Според него терените в града, които могат да се използват за паркинги са доста ограничени. Обмисля се чрез премахване на гаражни клетки да се обособят допълнително места за паркинги, подобно на реализирата в квартал „Каменица“ идея. Предстои в скоро време да се открие още един подобен паркинг на улица „Данаил Николаев“.
Припомнаме, че наредбата, според която след премахването на металните гаражни клетки ще бъдат обособени зони за паркиране, където всеки, който иска да има постоянно място, ще дължи по 15 лева месечно на Общината, вече е в сила.
Днес Тотев откри още един нов паркинг за над 70 автомобила на булевард „Найчо Цанов“ до надлез „Родопи“. Стойността на обекта е 70 000 лева и е на площ от 2,5 декара.
Последни новини

А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар