Извънредно заседание на НС, 7 закона чакат приемане
07:48, 24 яну 17 / Политика
25
456
Шрифт:
Разпореждането за свикване на заседанието е на основание чл.78, т.2 от Конституцията и чл.44, ал.2 и 3 от Правилника за организацията и дейността на Народното събрание.
В дневния ред са включени второ четене на законопроект за концесиите, второ четене на промени в Закона за правната помощ, второ четене на промени в Закона за изпълнение на наказанията и задържането под стража, второ четене на промени в Закона за устройство на територията.
Очаква се депутатите да разгледат на второ четене промени в Закона за държавната собственост, второ четене на промени в Гражданския процесуален кодекс и второ четене на промени в Закона за задълженията и договорите.
Още от „Политика“
Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини
До 50% отстъпка на смартчасовници с план Unlimited от А1 по случай Черния петък
13:11, 05 ное 25 / А1Черният петък започва по-рано: най-търсените смартфони с до 80% отстъпка от А1
15:54, 04 ное 25 / А1Спасение или риск с висока температура: Терзиев предлага концесия за Топлофикация София
17:50, 31 окт 25 / Idealisti
Добави коментар