Двама души пострадаха, след като тролейбус от градския транспорт мина на червен забранителен сигнал на светофара и се сблъска с лека кола „Шкода”. Инцидентът е станал на кръстовището на булевардите "Сливница" и "Съборни" във Варна към 16.30 часа вчера, 2 октомври, информират от варненската полиция.
Пострадали са 58-годишна пътничка в тролея и водачът на ударената лека кола – 58-годишен мъж. Двамата са с контузии. Прегледани са и освободени за домашно лечение, без опасност за живота.
Зад волана на тролейбуса е била 53-годишна варненка.
77-годишна пътничка в автобус от масовия градски транспорт е получила фрактура на череп, след като се удари при рязко спиране на рейса. Инцидентът е станал вчера към 9.20 часа на бул. "Вл. Варненчик".
Пострадалата се ударила в метален прът, като не паднала на земята и не уведомила никого за случилото се. По-късно възрастната жена потърсила лекарска помощ и така било установено, че е получила фрактура на черепа. Настанена е за лечение в болнично заведение, без опасност за живота.
Тролейбус мина на червено и удари кола, двама пострадаха
12:43, 03 окт 18
25
1430
Шрифт:
Последни новини

Посрещнете лятото с нов смартчасовник на Apple с до 200 лв. отстъпка от А1
13:06, 06 юни 25 / А1
"Грешници" – тайнственият свят оживява във Видеотеката на A1 Xplore TV
14:53, 05 юни 25 / А1
Специална селекция смартфони с до 80% отстъпка от А1 през юни
12:39, 04 юни 25 / А1
Добави коментар