Физическите лица могат да подават годишната си декларация за облагане на доходите за 2018 г. от 10-ти януари, съобщава Националната агенция по приходите (НАП). Декларацията може да се подава чрез електронната услуга и на хартиен носител в офисите на НАП.
Подаването на декларации за облагане с корпоративни данъци за 2018 г. чрез електронната услуга на НАП също ще започне на 10-ти януари.
До 10-ти януари физическите и юридическите лица ще имат достъп до всички електронни услуги, предоставяни от НАП, с няколко изключения.
По електронен път няма да може да се подава заявление за регистрация и дерегистрация по Закона за ДДС. Тези документи ще се подават на хартиен носител в офиса на НАП по регистрация. Няма да е достъпна и електронната услуга за потвърждаване на издаден персонален идентификационен код (ПИК).
Данъчната кампания на НАП започва на 10 януари
16:00, 03 яну 19
25
1512
Шрифт:
Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар