Разярен слон е стъпкал и убил петима души за една нощ в индийския щат Одиша, съобщи сайтът Хинду, цитиран от БТА.
Най-напред животното нападнало трима души по време на нощния им сън на верандата им в село Сандха. Всички те починали на място. След набега си слонът стъпкал още един човек в същото населено място.
Един час по-късно, в селцето Сандхапад, разположено на няколко километра от Сандхи, бил убит и пети човек от животното, чиято самоличност все още не е установена.
Нападенията на слонове са голям проблем за хората от щата Одиша. По данни на Дружеството за защита на дивата природа, през последните 9 години са загинали по този трагичен начин 661 души.
Разярен слон уби петима души за една нощ
16:20, 21 апр 19 / Свят
25
1656
Шрифт:
Още от „Свят“

Многофункционална ли е кошарата за игра - ползи отвъд времето за игра
18:19, 17 юли 25 /
Кредити и кредитни карти - кога са полезни и кога не?
15:17, 15 юли 25 /
Какво трябва да се случи, за да станат електрическите автомобили по-предпочитани от тези с ДВГ
17:38, 11 юли 25 /
Как да изберем надеждна оптика в София, за очен преглед и консултация?
20:25, 08 юли 25 /Последни новини

Най-бързата мобилна мрежа в Европа е на А1 България според Ookla®
14:58, 17 юли 25 / А1
Седмицата на „Джурасик“ поставя началото на лятото с тематични филми на половин цена във видеотеката на А1 ТВ
14:52, 17 юли 25 / А1
Лятна селекция смарт телевизори на лизинг от 8,50 лв. на месец от А1 през юли
13:02, 15 юли 25 / А1
Добави коментар