Джей Зи, който през юни беше обявен от списание Forbes за първия хип-хоп изпълнител милиардер, навлиза в бързо разрастващия се бизнес с марихуана, съобщи Reuters, цитирана от БТА.
Рапърът, продуцент и бизнесмен е сключил партньорство с частната калифорнийска компания "Caliva", създадена в Сан Хосе през 2015 г. Изпълнителят ще бъде главен стратег на бранда и ще отговаря за творческата насока на компанията.
Джей Зи е поредната знаменитост, която се впуска с бизнеса с канабис. Рапърът Снуп Дог има собствен бранд, Leafs by Snoop. През 2016 г. актрисата Упи Голдбърг лансира линия продукти с медицинска марихуана за облекчаване на менструални болки, припомня агенцията.
Джей Зи се заема с бизнес с марихуана
15:20, 10 юли 19 / Любопитно
25
1251
Шрифт:
Още от „Любопитно“
Последни новини

Експерти от А1 представиха иновативни стратегии за киберзащита
16:42, 31 мар 25 / А1
"Без крила" – истинска история за силата на духа във видеотеката на А1 ТВ
14:04, 28 мар 25 / А1
Важно! За родители, подали заявление за прием на деца, в първа група в детските градини, извън обявения срок - 1 април
12:11, 27 мар 25 / Регионални новини
Добави коментар