Валежите в Добрич спират, силен вятър край морето
08:35, 19 яну 16
25
416
Шрифт:
Валежите навсякъде ще спрат, облачността от запад ще се разкъсва и намалява.През деня се очаква отслабване на вятъра и вълнението.
Минималните температури ще бъдат предимно между минус 10° и минус 5°. През деня над страната ще бъде предимно слънчево, преди обяд над Източна България все още ще има по-значителна облачност. Вятърът ще отслабне, в източните райони ще е умерен, от запад-северозапад. Максимални температури между минус 3° и 2°.
Атмосферното налягане е по-ниско от средното за месеца - слабо ще се повиши.
Над Черноморието преди обяд ще има значителна облачност, която ще намалее и след обяд ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен, временно и силен северозападен вятър. Максимални температури между минус 1° и 2°. Температурата на морската вода е 7°.
Още от „“

Американец скочи от блок в Добрич и уби пешеходец
10:43, 13 юли 22 /
Жена е била жестоко убита в Тервел, издирват бившия й съпруг
15:23, 28 дек 21 /
Обновена

Капитанът на „Вера Су“ и помощникът му остават за постоянно в ареста
19:05, 08 окт 21 /
Обновена

Товарен кораб заседна край Камен бряг
15:39, 20 сеп 21 /Последни новини

Финалът на Световното по волейбол – А1 и MAX Sport подаряват емоцията на всички българи
18:25, 27 сеп 25 / А1
България е сред четирите най-добри в света по волейбол – А1 и MAX Sport споделят емоцията с цяла България
17:42, 26 сеп 25 / А1
Атлас – Естония
18:10, 24 сеп 25 / Idealisti
Добави коментар