Засилен интерес на чуждестранни фирми към изложението „Пчеломания”
08:01, 15 мар 16
25
449
Шрифт:
За пореден път изложението ще насочи вниманието към пчеларския сектор, като жизненоважен за България и Европа. Изложението се превърна през годините в отлично място за обмяна на опит, идеи, иновации от света на пчеларството. Представянето на най-модерното пчеларско оборудване и инвентар и богатото видово разнообразие на мед и пчелни продукти е още едно доказателство за любовта и отговорността към пчеларския сектор.
До момента участие са заявили над 75 фирми от страната и чужбина. Тази година има засилен интерес от чуждестранни фирми. Директно ще участват фирми от Гърция, Сърбия и Турция. Очаква се организирано посещение на румънски фирми с цел обмяна на опит. Посетители и гости ще имат възможност да видят, договорят и закупят продукти от водещи производители и дистрибутори в бранша.
Официалното откриване ще е на 17 март от 13 ч. На официална вечеря на 17 март от 19,30 часа ще бъдат връчени наградите на „Добрички панаир” АД.
Още от „“

Американец скочи от блок в Добрич и уби пешеходец
10:43, 13 юли 22 /
Жена е била жестоко убита в Тервел, издирват бившия й съпруг
15:23, 28 дек 21 /
Обновена

Капитанът на „Вера Су“ и помощникът му остават за постоянно в ареста
19:05, 08 окт 21 /
Обновена

Товарен кораб заседна край Камен бряг
15:39, 20 сеп 21 /Последни новини

Финалът на Световното по волейбол – А1 и MAX Sport подаряват емоцията на всички българи
18:25, 27 сеп 25 / А1
България е сред четирите най-добри в света по волейбол – А1 и MAX Sport споделят емоцията с цяла България
17:42, 26 сеп 25 / А1
А1 празнува 30 години с атрактивни оферти за смартустройства само за 1 лев/0,51 евро на месец
12:46, 24 сеп 25 / А1
Добави коментар