Министърът на туризма ще посети крайморските общини в област Добрич
09:07, 20 апр 16
25
665
Шрифт:
От 16 часа тя ще има среща в заседателната зала на Община Каварна с хотелиери и ресторантьори от общините Балчик и Каварна, както и представители на Голф дестинация „Кейп Калиакра”.
Ще има и среща с кмета на Каварна. Нина Ставрева сподели пред Topnovini.bg, че на срещата ще постави пред министър Ангелкова въпроса за стопанисването на плаж „Каварна 2”, за който местната власт е направила постъпки да получи право за неговото стопанисване, след като плажът остана без стопани за следващия туристически сезон.
От 18 часа в Зеления образователен център в Шабла министър Ангелкова ще има среща със собственици, ползватели и концесионери на туристически бази и съоръжения. Тя ще се проведе в Зеления образователен център.
Още от „“

Американец скочи от блок в Добрич и уби пешеходец
10:43, 13 юли 22 /
Жена е била жестоко убита в Тервел, издирват бившия й съпруг
15:23, 28 дек 21 /
Обновена

Капитанът на „Вера Су“ и помощникът му остават за постоянно в ареста
19:05, 08 окт 21 /
Обновена

Товарен кораб заседна край Камен бряг
15:39, 20 сеп 21 /Последни новини

Финалът на Световното по волейбол – А1 и MAX Sport подаряват емоцията на всички българи
18:25, 27 сеп 25 / А1
България е сред четирите най-добри в света по волейбол – А1 и MAX Sport споделят емоцията с цяла България
17:42, 26 сеп 25 / А1
А1 празнува 30 години с атрактивни оферти за смартустройства само за 1 лев/0,51 евро на месец
12:46, 24 сеп 25 / А1
Добави коментар