Дилър, продавал дрога и на деца в Добрич, остава в ареста
16:20, 17 яну 17
25
654
Шрифт:
40 годишният мъж е в ареста от 1 декември миналата година. Той е обвиняем по досъдебно производство на Първо РУ на МВР – Добрич, заради това, че разпространявал марихуана и амфетамини особено нагло, цинично, без всякакви притеснения на улицата и пред дома си. Не на последно място обвиняемият е продавал високорискови наркотични вещества и на непълнолетни лица. След задържането му, Ниязи е направил пълни самопризнания.
При първоначалното претърсване на автомобила, както и при личния му обиск, от Рахим са били иззети 34 пакетчета с марихуана (18,7 грама), 11 пакетчета амфетамини (повече от 3 грама).
Според магистратите, престъплението е с изключително висока степен на обществена опасност и, ако е с по-лека мярка за неотклонение, той може да извърши ново престъпление.
Определението на Апелативния съд не подлежи на обжалване.
Още от „“

Американец скочи от блок в Добрич и уби пешеходец
10:43, 13 юли 22 /
Жена е била жестоко убита в Тервел, издирват бившия й съпруг
15:23, 28 дек 21 /
Обновена

Капитанът на „Вера Су“ и помощникът му остават за постоянно в ареста
19:05, 08 окт 21 /
Обновена

Товарен кораб заседна край Камен бряг
15:39, 20 сеп 21 /Последни новини

Рулетка онлайн 2025 - Стратегии и топ казина
15:40, 19 сеп 25 / Свят
Община Сливен ви кани: тази вечер започва фестивалът „Стоте войводи“
15:05, 19 сеп 25 / Регионални новини
А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
Добави коментар