Студент от Пловдив шести ден в неизвестност
09:29, 24 сеп 15
25
555
Шрифт:
"Нямаме рационално обяснение за изчезването на Момчил", сподели братът на младежа, изчезнал след бригада в САЩ, съобщава Нова телевизия.
Явор Семерджиев заяви, че брат му е имал в себе си не повече от 200 лева. По думите му изчезналото момче не е споменало за никакви проблеми по време на престоя си в САЩ:
"Изкарваше си добре. На 16 септември си дойде в България".
Последната вест за Момчил е от 1,30 часа вечерта в петък, когато той позвънил на брат си и го помолил за ключове, за да влезе в дома си.
"Когато се прибрах след 20 минути, него го нямаше вкъщи. Предположих, че е отишъл при наши приятели в квартала", заяви Явор.
Вече шести ден Момчил е в неизвестност и няма информация къде може да се намира. А близките му още таят надежда, че това е една шега и той ще се върне у дома.
Още от „“

Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /
Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /
Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Интегрираният проект за водите на град Пловдив продължава своята реализация
09:05, 30 мар 23 /Последни новини

„Оръжия“ – едно от най-обсъжданите мистериозни хорър заглавия на годината, вече във Видеотеката на А1 ТВ
14:12, 30 сеп 25 / А1
Финалът на Световното по волейбол – А1 и MAX Sport подаряват емоцията на всички българи
18:25, 27 сеп 25 / А1
България е сред четирите най-добри в света по волейбол – А1 и MAX Sport споделят емоцията с цяла България
17:42, 26 сеп 25 / А1
Добави коментар