Десислава Танева открива "Агра" и "Винария" в Пловдив
07:18, 24 фев 16
25
549
Шрифт:
Специализирани изложения ще се проведат в Града под тепетата от 24 до 28 февруари. Посетителите ще имат възможността да се запознаят с иновациите в областта на селското стопанство, животновъдството и биопроизводството , представени от фирми от над 670 директни и представени изложители от 29 държави.
Деловата програма на "Агра" за 24 февруари включва семинар "Възможности за подпомагане на малките стопанства през 2016 г. по Програма за развитие на селските райони 2014-2020 г.", организиран от Националната служба за съвети в земеделието.
Мащабното селскостопанско изложение е част от мегафорума за агробизнес, вино, храни и туризъм, който обхваща общо седем прояви, свързани със селското стопанство, винарската индустрия, хранителната промишленост и алтернативните форми на туризъм. Освен "БиоАгра" са включени още "Апи България" - за пчеларство, "Хорека Пловдив" - за оборудване за хотели, ресторанти, кафетерии и търговски обекти, и "Вкусовете на Италия". Паралелно се провеждат и специализираните форуми "Винария" и "Фудтех".
Още от „“

Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /
Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /
Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Интегрираният проект за водите на град Пловдив продължава своята реализация
09:05, 30 мар 23 /Последни новини

А1 празнува 30 години с атрактивни оферти за смартустройства само за 1 лев/0,51 евро на месец
12:46, 24 сеп 25 / А1
А1 предлага новата серия смартчасовници Huawei Watch GT 6 и Watch GT 6 Pro
01:35, 24 сеп 25 / А1
Заливът след Америка
18:05, 21 сеп 25 / Idealisti
Добави коментар