Димитър Бербатов ще играе в Гърция през новия сезон
08:30, 02 сеп 15 / Спорт
25
631
Шрифт:
34-годишният бивш национал идва в ПАОК като свободен трансфер и няма да струва нищо на гърците. За сметка на това Бербатов успя да си уреди прилична заплата, въпреки напредналата си възраст. Той ще прибира по 1,6 млн. евро на година, като в договора му се залегнали и бонуси при постигането на определени цели.
Това ще го превърне в най-скъпоплатения играч в Гърция. Общо операцията ще струва на ПАОК цели 4 милиона евро, което е колосална сума на фона на свитите заради кризата бюджети.
Бербатов си търсеше отбор цяло лято, след като Монако не поднови договора му. Усилено се говореше, че той ще премине в тим от Англия, Италия или Турция, но в крайна сметка нападателят ще се подвизава по терените в Гърция.
Последни новини

Рулетка онлайн 2025 - Стратегии и топ казина
15:40, 19 сеп 25 / Свят
Община Сливен ви кани: тази вечер започва фестивалът „Стоте войводи“
15:05, 19 сеп 25 / Регионални новини
А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
Добави коментар