Възпоменанията по повод 145-ата годишнина от обесването на Васил Левски блокират движението в центъра на София.
От тази сутрин се забранява престоят и паркирането в района на булевардите „Васил Левски”, „Янко Сакъзов” , улиците „Московска”, „Оборище”, „11-и август” и „15-и септември”.
От 14 часа до приключване на церемонията се забранява влизането на превозни средства по бул. „Васил Левски” при бул. „Цар Освободител” посока ул. „Оборище”, бул. „Янко Сакъзов” при бул. „Евлоги и Христо Георгиеви” посока ул. „Кракра” и улица „Врабча”.
Промени ще има и в движението на част от градския транспорт, който се движи в района на паметника на Васил Левски в столицата.
Промени в движението в София във връзка с честванията на Апостола
09:26, 19 фев 18 / Спорт
25
785
Шрифт:
Последни новини
Черният петък започва по-рано: най-търсените смартфони с до 80% отстъпка от А1
15:54, 04 ное 25 / А1Спасение или риск с висока температура: Терзиев предлага концесия за Топлофикация София
17:50, 31 окт 25 / Idealisti
Добави коментар