Задържаха митничар за цигарената афера
17:23, 20 дек 16
25
557
Шрифт:
От агенция "Митници" информираха, че служителят им е рестартирал рентгена на граничен пункт Капитан Петко войвода и така в архива им не е останала снимка на ТИР-а. Освен това има съмнение за преправяне на митнически документи. Според агенцията подчиненият им не е изпълнил заповед на шефовете си.
Към момента в ареста за 72 часа единствено е хасковлията Камен Кръстев. С полицейско задържане е още един шофьор на ТИР, а 63-годишен мъж с криминални регистрации се издирва.
Днес нито Георги Костов, нито окръжният прокурор Иван Стоянов отговориха на въпроса дали митничарят ще остане за по-дълго в ареста.
Последни новини

„F1: Филмът“ и „Супермен“ – двете най-очаквани филмови премиери на лятото, вече са във видеотеката на А1 ТВ
14:55, 26 авг 25 / А1
Кметът Стефан Радев се срещна с част от групата, изкачила Елбрус
21:05, 23 авг 25 / Регионални новини
Атлас – Копенхаген
18:00, 20 авг 25 / Idealisti
Добави коментар